JAK SIĘ TU DOSTAĆ

Mapy:

Latitude: 41.246200
Longitude: 0.469741

Podróż samochodem / Wypożyczenie samochodu na lotnisku

Polecamy ten rodzaj transportu gdyż dojazd jest bardzo prosty i nie zajmuje Państwu więcej niż 2 godziny z lotniska w Barceonie i około 1 godziny z lotniska w Reus. Podróżując samochodem mają Państwo możliwość podziwiania pięknych górskich widoków rzeki Ebro oraz wielu hiszpaniskich wiosek niemalże przyklejonych do sklalistych wzgórz. Posiadając własny transport są państwo bardziej samodzielni chociażby w zrobieniu zakupów w pobliskim supermarkecie lub zorganizowania jednodniowej wycieczki na pobliską plaże. Dużym plusem jest niewielka cena za wypożyczenie samochodu w Hiszpanii. Poza sezonem letnim nie kosztuje wiecj niż 20-30 Euro za tydzień a zdążają się okazję nawet za 1 Euro za dzień!

Pobliskie lotniska

  • Lotnisko Reus REU / najbliższe, 78km około 1 godziny jazdy samochodem
  • Lotnisko Barcelona/ El Prat BCN 112km około 2 godziny jazdy samochodem
  • Lotnisko Zaragoza ZAZ 183km około 2.5 godziny jazdy samochodem

Transfery z lotniska

W naszej ofercie znajdą również Państwo możliwość transferu z lotniska samochodem osobowym lub busem , cena podana jest w jedna stronę.

  • Lotnisko Reus – 100 Euro
  • Lotnisko Barclona – 150Euro
  • Lotnisko Zaragoza – 150Euro

Linie kolejowe / pociągi

Komunikacja kolejowa w Hiszpanii jest świetnie rozwinięta, wygodne klimatyzowane pociągi dowiozą Państwa do samej Riba Roja D`Ebre w około 3 godzin ( w zależności od rozkładu) z lotniska Barcelona – linia R12 Flix. Cena za bilet w jedna stronę to około 13 Euro. Rozdklad jazdy i wiecje informacji znajdą państwo na www.trainline.eu , bilety można nabyć przez internet lub bezposredinio w kasie lub pociągu.