RZEKA EBRO WĘDKARSTWO

Sumy Rio EbroJak już wspomnieliśmy Willa i Apartamenty położone są na dzikim 18km odcinku rzeki Ebro gdzie dozwolone jest łowienie w nocy co daje wspaniałe resultaty jeżeli chodzi o metodę stacjonarna, jednakże większość wędkowania odbywa się z łodzi dryfując. Ten dziki odcinek rzeki ma charakterystykę wolnego nurtu co umożliwia powolne dryfowanie łodzią i dokładne obłowienie ciekawych miejsc spinningiem, trollingiem czy też powolnym dryfem z żywcami i klonkiem, metoda wertykalna. Te metody są bardzo skuteczne i wydajne. Wypożyczenie łodzi daje nam dużą elastyczność w zależności od tego gdzie chcemy łowić w danym momencie uwarunkowując się od pogody, nurtu rzeki, zachowania się ryb w danej porze roku.Przewazna glebokosc wody to 3 do 6 metrow z dolkami do 12-16metrow.

Dla tych, którzy wolą metody stacjonarne mamy możliwość wędkowania bezpośrednio z bazy lub dopłynięcia łodzią na dzikie brzegi Ebro wolne od zakłóceń, dzięki czemu można usiąść w spokoju i cieszyć się otoczeniem przyrody oczekując na wymarzone brania. W tej metodzie wędkowania hallibut pellet jest bardzo popularna przynęta zarówno dla karpi jak i sumów, alternatywnie boja z żywcem daje wspaniałe rezultaty, szczególnie kiedy wędzisko wygina się w pół przy braniu.
W naszej ofercie znajdą takze państwo możliwość wędkowania z profesjonalnym przewodnikiem który wskaże najlepsze łowiska i zawsze podzieli się bogactwem wiedzy lokalnej.

W zależności od pory roku i warunków rzecznych, nasi przewodnicy będą w stanie doradzić, która z metod jest najbardziej skuteczna, aby złapać swoją wymarzoną rybę.
Do dyspozycji naszych gości posiadamy wysokiej klasy łodzie ,echosondy, najnowsze kołowrotki Penn, różnorodność wędzisk Daiwa, przynęty sztuczne , namioty , krzesła , podpórki, zestawy końcowe itp. (kliknij proszę “Łodzie i Sprzęt wędkarski” w pasku nawigacyjnym)

Licencję wędkarskie są wymagane przez cały czas podczas wędkarstwa w Hiszpanii. Są one dostępne w naszej bazie. Możemy zorganizować licencję w pierwszym dniu przyjazdu lub przed twoim przyjazdem . Są one ważne przez okres od jednego dnia do jednego roku, w zależności od tego ile chcesz zapłacić i na jak długo planujesz przyjazd. Należy pamiętać, że każdy region w Hiszpanii ma inny regulamin i wymaga własnej licencji.Osobna licencja do polowu na zywca jest takze dostepna w bazie.

Życzymy Państwu rekordowych ryb i udanego wypoczynku z Polska bazą “Sumy Rio Ebro”.

REZERWACJĘ PROSIMY DOKONYWAĆ PRZEZ FORMULARZ REZERWACYJNY KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ W PASKU NAWIGACYJNYM, UMOŻLIWIA ON ZBUDOWANIE PAKIETU INDYWIDUALNEGO DLA DANEJ GRUPY I UŁATWIA NAM TO PODANIE WŁAŚCIWEJ CENY ZA WYPRAWĘ.