Zwiedzanie Barcelony

Do Barcelony możemy dostać się pociągiem który odjeżdża z wioski lub autem (okolo2.5h) Do najciekawszych zabytków Barcelony możemy zaliczyć.

  • Katedra Sagrada Familia Gaudiego i inne jego dzieła
  • Stadion Camp Nou
  • Stadion Olimpijski na wzgórzu Montjuic
  • Deptak La Rambla
  • Klasztor Montserrat z cudowną figurką Czarnej Madonny

 

Można zaplanowac podróż z Riba-roja d’Ebre do Barcelony pociągami Renfe-www.thetrainline.com.

Jak długo zajmuje podróż z Riba-roja d’Ebre do Barcelona pociągiem?

Średni czas podróży między Riba-roja d’Ebre i Barcelona to 4 godziny i 28 minut, a najszybszy czas podróży jest 2 godziny i 49 minut. W przeciętnym dniu powszednim, istnieje 6 pociągów dziennie podróżujących z Riba-roja d’Ebre do Barcelony. Czas przejazdu może być dłuższy w weekendy i święta; Skorzystaj z naszego planowania podróży na tej stronie, aby wyszukać konkretną datę podróży.

O Której jest godzinie jest pierwszy i ostatni pociągu z Riba-roja d’Ebre do Barcelony?

Pierwszy pociąg z Riba-roja d’Ebre do Barcelony wyrusza o 07:48. Ostatni pociąg z Riba-roja d’Ebre do Barcelony odjezdza o 22:37. Pociągi, które odjeżdżają we wczesnych godzinach porannych lub bardzo późnym wieczorem moga oferowac wagony sypialne. Alternatywnie, niektóre popularne trasy mogą działać przez całą noc z obniżoną częstotliwością. W weekendy i święta może być również mniej usług; Skorzystaj z naszego planowania podróży na tej stronie, aby wyszukać konkretną datę podróży.

Czy istnieją bezpośrednie usługi kolejowe pomiędzy Riba-roja d’Ebre i Barcelona?

Tak, to jest możliwe, aby podróżować z Riba-roja d’Ebre do Barcelony bez konieczności zmiany pociągów. Istnieją 4 bezpośrednie pociągi z Riba-roja d’Ebre do Barcelony. Choć w zależności od dokładnej daty wyjazdu może istnieć mniej usług bezpośrednich.
Szukasz więcej informacji?

Jeśli szukasz podróży pociągiem powrotny, sprawdź pociągi z Barcelony do Riba-roja d’Ebre www.thetrainlines.com