Festiwal

FESTIWAL „RIBA ROCKS”

W wiosce Riba Roja jest wiele bardzo miłych festiwali (uliczne przyjęcia i targi), prawie co miesiąc jest coś ciekawego do zobaczenia we wsi. Odwiedź stronę www.riba-roja.cat i przejdź do festiwalu kalendarza, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje i godziny. (proszę otworzyć w Google Chrome, aby przetłumaczyć stronę na język angielski)

RIBA ROCKS FESTIVAL

ZAPRASZAMY na www.riba-rocks.com na fantastyczny międzynarodowy festiwal muzyczny.

Weekend festiwalu Riba Rocks obchodzi lokalną i międzynarodową muzykę i kreatywność w Eco Valley. W tym naturalnym amfiteatrze w pobliżu wspaniałej rzeki Ebro otoczonej malowniczym górskim krajobrazem wydarzenie prezentuje niezwykle utalentowanych artystów solowych, zespoły i DJ-ów z Wielkiej Brytanii, Katalonii i innych krajów.

Wszystko to połączone ze wspaniałymi kreatywnymi eksponatami sztuki współczesnej, sesjami jogi, targiem rzemieślniczym, warsztatami zrównoważonego rozwoju, rozmowami o przyrodzie i historii oraz sesjami poetyckimi, przychodzącymi na festiwal Riba Rocks, oferuje Ci możliwość odłączenia się od codziennej egzystencji i zanurzenia się w tym niesamowitym środowisko naturalne.

Podczas 4 edycji festiwalu obserwowaliśmy wzrost liczby odwiedzających, a do 2016 r. 400-weekendowych mieszkańców dolin cieszyło się najlepszymi występami na żywo. Djowie Mambo z Ibizy, którzy zostali uhonorowani w ramach letniej trasy koncertowej i na zakończenie imprezy, otrzymali nagrodę za „Najlepszy festiwal na rzecz zrównoważonego rozwoju” podczas Iberian Festival Awards.
Zawsze szukamy sposobów na poprawę trwałości festiwalu w środowisku Eco Valley Finca i ufamy, że oba mogą przebiegać równolegle iw harmonii. Kładziemy nacisk na opiekę nad ziemią za pomocą urządzeń bezwodnych. Nasza kuchnia festiwalowa jest całkowicie wolna od plastiku i ponownie wykorzystujemy lub poddajemy recyklingowi jak najwięcej odpadów wytwarzanych przez festiwal.

Impreza odbywa się na zasadzie non-profit, wszelkie zyski są reinwestowane w przyszłe wydarzenia, a także w utrzymanie i ulepszenia infrastruktury, nie są pobierane żadne wynagrodzenia. To po prostu powód, aby spotkać się wśród natury, poznać nowych ludzi z całego świata i posłuchać niesamowitej muzyki, tańcząc w prochu aż do wczesnych godzin porannych.