Cennik

Jesteśmy otwarci na wszelkie życzenia z państwa strony dotyczące wyprawy wędkarskiej, liczby osób lub zakwaterowania. Z naszego doświadczenia wiemy że wymagania różnią się w zależności od klienta i rodzaju wyprawy, z tego powodu nie oferujemy z góry ustalonych pakietów i jesteśmy elastyczni pod tym względem, staramy się dokładnie omówić to czego Państwo szukacie. Pozwala nam to zbudować indywidualną ofertę z której będą Państwo w 100% zadowoleni.
Prosze wypelnij “FORMULARZ REZERWACYJNY” ktory znajduje sie w pasku nawigacyjnym, umozliwia on zbudowanie pakietu indywidualnego dla danej grupy i ulatwia nam na podanie panstwu wlasciwej ceny za wyprawe.
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny, emailowy, wiadomość na naszej stronie Facebook lub za pośrednictwem formularza rezerwacyjnego.

ZAKWATEROWNIE NA RZECE EBRO

Istnieje mozliwosc zakwaterowania duzych grup (1-18 osób) apartamenty i willa znajduja sie 100 metrow od siebie takze wspolne spedzanie czasu na terenie willi jest jak najbardziej możliwe.

 

Luksusowa Villa “Bianca” z basenem (1 – 8 osób)
Cena
1- 8 osób, (zmiana w soboty). €230 za noc (Wynajem tylko od Soboty do Soboty)

 

 

 

Apartament “Siluro” z aneksem kuchennym I moskitera (1-4 osób)
Doskonale rozwiazanie dla 3-4 wędkarzy.
Cena
€ 120 za noc

 

 

Apartament “Bambi” (1 -2 osób)
Posiadamy 3 apartamenty Bambi są one położone blisko siebie także istnieje możliwość zakwaterownia apartamentów z gronem przyjaciół.
Cena
€ 60 za noc

 

Zarówno willa jak i apartamenty znajdują się 100m od rzeki Ebro – wędkowanie nocne jest dozwolone na tym odcinku.
Całe zakwaterownie jest wyposażone w klimatyzację, grilla, obszerne moskitery które są niezbędne do miłego spędzania czasu po ciężkim dniu wędkowania.

LODZIE WEDKARSKIE

Price
Aluminiowa łódź V 4.80 m z Konsolą i kierownicą (płaska podłoga) Yamaha 40hp. W opcji można dodać silnik dziobowy GPS Minn Kota 80 LBS z bateria € 120 za dzień
Aluminiowa łódź V 4.30m (płaska podłoga) 30hp MERCURY / HONDA € 90 za dzień
Aluminiowa łódź 4.30 m (płaska podłoga) 15hp YAMAHA € 90 za dzień
Łódź familijna z kierownicą – 50 hp YAMAHA € 120 za dzień
GPS Minn Kota 80 LBS z bateria € 40 za dzień
Echosonda Wliczona cenę łodzi
Paliwo Naliczane według zużycia

 

W trakcie rezerwacji prosimy o wybur łodzi która państwa interesuje – prosimy o zaznaczenie w formularzu rezerwacyjnym, jezeli wybrana łódź nie będzie dostępna zaoferujemy inną. Paliwo jest liczone według zużycia.

Przewodnik na rzece Ebro

 

Price
Wędkowanie z łodzi 8 godzin. Łowienie wertykalne przy użyciu sonarów Garmin, spinning,  ( przewodnik na łodzi plus 3 osoby), wędki, paliwo zawarte są w cenie € 350
Wędkowanie z łodzi 4 godzin. Łowienie wertykalne przy użyciu sonarów Garmin, spinning,  ( przewodnik na łodzi plus 3 osoby), wędki, paliwo zawarte są w cenie € 200

SPRZĘT WĘDKARSKI:

Cena
Wędka spinningowa, stacjonarna, vertical, karpiówka, lekki spinning. € 10 za dzien
Łóżko wędkarskie ze śpiworem € 10 za noc
2 wędki z łóżkiem i śpiworem. Wszelkie podpórki , podbieraki, maty , boje ,  wagi są w cenie kiedy wypożycza się cały zestaw. € 30 za noc
Halibut pellets 25kg € 75

 

Wszelkie zestawy końcowe fire ball,cizarki,woblery, gumy,plecionki , spławiki itp są do nabycia w bazie.

FORMULARZ REZERWACYJNY

W naszej ofercie znajdą także państwo możliwość wędkowania z profesjonalnym przewodnikiem który wskaże najlepsze łowiska i zawsze podzieli się bogactwem wiedzy lokalnej.Dobrym pomysłem jest wynajęcie przewodnika na 1 lub 2 dni żeby zapoznać się z rzeką i najlepszymi miejscami które zagwarantują złapanie wymarzonej ryby.
Proszę wypełnij “FORMULARZ REZERWACYJNY” który znajduje się w pasku nawigacyjnym, umożliwia on zbudowanie pakietu indywidualnego dla danej grupy i ułatwia nam na podanie państwu właściwej ceny za wyprawę.