Formularz Rezerwacyjny

Zalecamy najpierw znalezienie dogodnych dla Państwa lotów lotniczych i przekazanie nam wybranych dat www.skyscanner.net.
Następny krok to wypełnienie formularzu rezerwacyjnego który znajdziecie poniżej tekstu. Następnie sprawdzimy wybrane daty i dostępne opcje, odpowiedź dostaną Państwo w ciągu 24 godzin. Jeśli zostawiłeś numer telefonu, pod który możemy zadzwonić – oddzwonimy lub w przeciwnym razie wyślemy Ci e-mailem szczegóły zapytania o rezerwację.
 
Dla Państwa wygody zalecamy również wynajęcie własnego samochodu – www.skyscanner.com, aby zwiedzić piękną okolicę lub zrobić zakupy w pobliskim supermarkecie itp. Wynajem samochodu w Hiszpanii jest bardzo tani. Najbliższe lotnisko to REUS tylko 1 godzina jazdy samochodem i BARCELONA 2 godziny i 15 minut jazdy samochodem.
 
Uprzejmie informujemy o dostosowanie się do poniższych godzin zameldowania i wymeldowania, umożliwia nam to posprzątanie zakwaterownia po ostatnich gościach. Zameldowanie 16.00 – 20.00, wymeldowanie do 10.00 rano.
 
Końcowa procedura rezerwacji.
 
Aby zarezerwować wakacje, uprzejmie prosimy o przesłanie kopi biletów lotniczych, abyśmy wiedzieli że są Państwo zdecydowani w 100% na pobyt w Sumy Rio Ebro. Kopia biletów wystarczy aby zabezpieczyć wybrany przez Państwa termin pobytu. Natychmiast po otrzymaniu szczegółów lotu wyślemy Państwu potwierdzenie pobytu.
 
Druga opcja rezerwacji jest wpłata 500 euro depozytu na konto (depozyt jest niezwracalne w razie państwa rezygnacji). Reszta sumy musi być zapłacona 15 dni przed przyjazdem lub zapłacona w gotówce w pierwszym dniu przyjazdu.
 

  DANE KONTAKTOWE:


  TERMIN POBYTU:


   

  ZAKWATEROWANIE:
   

  OPCJA ZAKWATEROWANIA:
   

  WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU WEEDKARSKIEGO / ŁÓDŹ:


   

  Wędkowanie z przewodnikiem:
   

  Wypożyczenie sprzętu:   

  Licencja:


   

  Dodatkowy komentarz: