Regulamin

Sumy Rio Ebro pragnie powitać Państwa i życzyć udanych wakacji.

Uprzejmie informujemy o dostosowanie sie do poniższych godzin zameldowania i wymeldowania.

Zameldowanie 16.00 – 20.00    Wymeldowanie do 10.00

Rezerwacja

Wypełnij formularz/zapytania o rezerwację. Zalecamy najpierw znalezienie dogodnych dla Państwa  lotów lotniczych i przekazanie nam wybranych dat. Następnie sprawdzimy wybrane daty i dostępne opcje, odpowiedz dostaną Państwo w ciągu 24 godzin. Jeśli zostawiłeś numer telefonu, pod który możemy zadzwonić – oddzwonimy lub w przeciwnym razie wyślemy Ci e-mailem  szczegóły zapytania o rezerwację.

Dla Państwa wygody zalecamy również wynajęcie własnego samochodu – www.skyscanner.com, aby zwiedzić piękną okolicę lub zrobić zakupy w pobliskim supermarkecie itp. Wynajem samochodu w Hiszpanii jest bardzo tani. Alternatywnie możemy zorganizować kierowcę, który odbierze Państwa z wybranego lotniska. Najbliższe lotnisko to REUS tylko 1 godzina jazdy samochodem i BARCELONA 2 godziny i 15 minut jazdy samochodem.

Aby zarezerwować wakacje, uprzejmie prosimy o przesłanie kopi biletów lotniczych, abyśmy wiedzieli że są Państwo zdecydowani w  100% na pobyt w Sumy Rio Ebro. Kopia biletow wystarczy aby zabezpieczyć wybrany przez Państwa termin pobytu. Natychmiast po otrzymaniu szczegółów lotu wyślemy Państwu potwierdzenie pobytu.

Druga opcja rezerwacji jest wpalta 200 euro depozytu na konto (depozyt jest niezwracalny w razie panstwa rezygnacji). Reszta sumy musi byc zaplacona 10 dni przed przyjazdem lub zaplacona w gotowce w pierwszym dniu przyjazdu.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie sie z warunkami pobytu na terenie obiektu Sumy Rio Ebro.

 1. Używanie łodzi w nocy jest tylko na własną odpowiedzialność. Sumy Rio Ebro nie są odpowiedzialne za żaden wypadek lub szkodę, która może wydarzyć się w nocy. Za wszystkie szkody wyrządzone w nocy jest odpowiedzialny klient.
 2. Używanie łodzi pod wpływem alkoholu albo narkotyków jest zabronione.
 3. Ani Sumy Rio Ebro  ani właściciel nieruchomości nie są odpowiedzialni za śmierć lub obrażenia cielesne któregokolwiek z gości lub jakiejkolwiek innej osoby w tym obiekcie.
 4. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, naruszenia lub opóźnienia  nie wynikające z winy Sumy Rio Ebro , w tym: zdarzeń losowych, wybuchu, burzy, pożaru lub wypadku, wojny lub groźby wojny, zamieszek cywilnych, aktów ograniczenia, regulacje, przepisy wykonawcze lub wszelkiego rodzaju środki ze strony rządu lub władz lokalnych, strajki lub inne działania przemysłowe, spory lub niekorzystne warunki pogodowe.
 5. Wszelkie przedmioty wartościowe pozostawione na terenie nieruchomości zostają pozostawione na własne ryzyko. Ani Sumy Rio Ebro, ani właściciel nieruchomości nie są odpowiedzialni za ich utratę lub zniczenie.
 6. Zobowiązani sa Państwo do pokrycia kosztów naprawy lub zakupu za wszeklie zniszenia zaistniałe podczas Państwa pobytu – umeblowanie i wyposażenie Willi/Apartamentu, łodzie, sprzęt wedkarski , utratę kluczy itp. Prosimy o jak najszybsze zgłoszenie zaistniałej szkody.
 7. Zalecamy Państwu zakup własnego ubezpieczenia podróżnego / ubezpieczenia zdrowotnego w swoim kraju. W przypadku poniesienia jakich kolwiek obrażeń ciała należy zawsze skontaktować się z własną firmą ubezpieczeniową.
 8. Dzieci poniżej 12 roku życia moga kozystac z basenu lub przebywac nad brzegiem rzeki tylko pod opieką osoby dorosłej.
 9. Korzystanie z basenu lub łodzi pod wpływem alkoholu jest surowo zakazane. Jestescie Państwo w pełni odpowiedzialny za siebie i za swoje działania.
 10. Uprzejmie prosimy o wziecie prysznica przed korzystaniem z basenu i nie wchodzenie do domu bezpośredio po wyjściu z basenu. Prosimy nie spożywac żadnych posiłków ani napoji będąc w basenie. Kąpiel zwierzat w basenie jest surowo zakazana . Dla Państwa higieny i bezpieczeństwa istnieje harmonogram sprzątania basenu, zwykle raz w tygodniu.
 11. Palenie tytoniu lub papierosów elektrycznych w Willi/Apartamienie jest surowo zabronione.
 12. Psy są mile widziane tylko po uprzednim zatwierdzeniu z właścicielem obiektu . Psom nie wolno : nie wolno przebywać na  meblach ogrodowych lub w Willi/Apartamencie, korzystać z basenu. Uprzejmie prosimy o sprzatanie po swouch pupilach i upewnienie sie ze nie stwarzaja zagrorzenia dla innych gosci. 
 13. Prosimy o dbanie o zieleń.Raz w tygodniu zajmuje sie tym ogrodnik .
 14. Pojazdy muszą być trzymane na wyznaczonym parkingu willi/Apartamentu. Parkowanie przyczep kempingowych / pitchingów namiotów jest surowo zabronione.
 15. Uprzejmie prosimy o używanie klimatyzacji/ogrzewanie tylko przy zamkniętych drzwiach i oknach. Prosimy o wyłączanie urządzeń elektrycznych/gazowych przed wyjściem z Willi/Apartamenu. 
 16. Utrzymuj ogień pod stałą kontrolą, wszystko wokół jest bardzo suche w lecie i łatwo palne. Użyj niewielkiej ilości wody, aby bezpiecznie wyłączyć ogień w grillu zewnętrznym.
 17. Upewnij się, że rozumiesz, jak używać dowolnego sprzętu elektrycznego, którego nie znasz i nie zmieniaj żadnych istniejących ustawień. Wi-Fi / internet dostępny w willi
 18. Zmiana pościeli i bielizny jest zawarta we wszystkich nieruchomosciach. Wskazane jest, aby wziąć ręcznik plażowy.
 19. Willa i apartamenty znajdują się w spokojnej wiejskiej okolicy, gdzie spokój jest niezbędny. Tak więc z szacunku dla spokojnej okolicy i natury goście proszeni są o nie organizowanie przyjęć lub jakichkolwiek zbyt głośnych lub niepokojących zachowań.
 20. Proszę utrzymywać urządzenia w czystości, zwłaszcza kuchnię i toalety. Pościel i ręczniki zmieniane są co 7 dni. Umieść wszystkie śmieci w wyznaczonym pojemniku . Po wyjeździe upewnij się, że zabrałeś ze sobą wszystkie swoje rzeczy. Jeśli miałeś ze sobą zwierzaka, dokładnie po nim wyczyść.
 21. Proszę zostawić nieruchomość w takim samym stanie, w jakim chciałbyś ją znaleźć dla siebie. Zostaw miejsce w porządku dla kolejnych gości. W dniu wyjazdu należy opuścić willę do 10 rano.

Dziękujemy za przeczytanie naszego regulaminu i życzymy fantastycznych wakacji z  River Ebro Villa.

Aby uzyskać pomoc podczas pobytu, skontaktuj się z następującymi osobami:

Paweł 00447825575120